Provozní Controller - junior FOSFA Břeclav 32.000,-Kč - 42.000,-Kč

Jsme českou inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Chcete pracovat pro společnost s celosvětovým rozsahem, jednu z nejstabilnějších společností v České republice? Zajímáte se o moderní technologie a chcete být špičkou ve svém oboru? Jste připraveni čelit výzvám? Máte vášeň pro čísla a chcete zlepšovat věci přímo v procesu? Chcete se podílet na jedinečném projektu implementace řídícího systému, v němž se s spojují principy Baťova systému řízení s využitím technologií 21. století? Umíte komunikovat v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Popis pozice:Zodpovědnost za controlling a provozní účetnictví svěřeného výrobního střediska, tj. zejména:

  • rozvoj a podpora podnikatelského přístupu organizačních jednotek
  • spolupráce při zavádění moderních technologií v rámci systému hospodářského řízení podniku
  • kontrola primárních účetních dokladů střediska, účtování odvodů výroby a vnitropodnikových výkonů
  • zodpovědnost za řádnou evidenci zásob a majetku střediska
  • pravidelný reporting základních provozních a finančních ukazatelů
  • analýza odchylek a komunikace s odpovědnými vedoucími ohledně realizace nápravných opatření
  • měření výrobních časů, kontrola a zpřesňování norem, kalkulace výrobních procesů
  • spolupráce při definování interních KPI´s a vytváření motivačních schémat pro pracovníky v rámci útvaru
  • účast na výrobním a finančním plánování organizační jednotky
  • hodnocení návratnosti a přínosů investičních akcí
  • ad-hoc analýzy, modelování a predikce

Požadujeme:Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od kancelářského stolu) a touha po sebevzdělávání.

  • znalost účetních principů a orientace v podnikové ekonomice
  • znalost práce na PC – MS Excel a ostatní programy Microsoft Office, SAP výhodou
  • analytické a logické myšlení
  • vášeň pro čísla, analýzy a práci s daty
  • flexibilitu a ochotu se vzdělávat
  • morální integritu a disciplínu
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost ruského nebo německého jazyka výhodou
  • komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející české výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou a působností ve více než 80 zemích světa
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • firemní školku pro Vaše děti
  • firemní ubytování

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Firma: Fosfa a.s.

Kontakt: Personální útvar
691 41 Břeclav - Poštorná

Telefon: 519306315

Místo práce: Břeclav

Plat: 32000 - 42000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé